Jak dobrze Cię tu widzieć! :)

Jestem Kasia i od najmłodszych lat interesuję się procesem kreatywnym. Przelewanie emocji na płótno stanowi nieodłączny element mojej codzienności, dając satysfakcję i poczucie spełnienia. Nie uznawałam swojego talentu, traktując plastyczne zdolności jako aspekt dodatkowy, malarstwo postrzegając hobbystycznie. Długo poszukiwałam pracy, która zaspokoi moje nieustannie pojawiające się w głowie idee. Stanowiska, które obejmowałam, powiązane były z określonymi obowiązkami, sumiennie przeze mnie realizowanymi. Wykonywane polecenia skutkowały brakiem satysfakcji z realizowanych działań. 

 Hierarchicznie podążając za oczekiwaniami społeczeństwa XXI wieku, wierzyłam, że osiągnięcie sukcesu przez człowieka, uwarunkowane jest posiadaniem nadrzędnej pozycji, w korporacji, rutynowo zmagając się z codziennością i kumulacją piętrzących się obowiązków. Życie uświadomiło mi jednak, że nie da się go zaplanować, a marzenia po konfrontacji z rzeczywistością, okazują się nie mieć uzasadnienia. Postanowiłam,więc szukać powołania, płaszczyzny umożliwiającej rozwój zgodnie z otrzymanymi talentami. Jestem wdzięczna za doświadczenia i sytuacje, które pojawiły się na mojej drodze. Pomogły mi zrozumieć najistotniejsze wartości, o których tak często zapominamy pod wpływem bodźców zewnętrznych, skłaniających do nieustannego, powszechnie zwanego... narzekania, kumulując negatywne emocje, stanowiące konsekwencję frustracji. Dzięki wsparciu najbliższych, postanowiłam podjąć wyzwanie i wyłamać się z formy. Zrezygnowałam z pracy na etacie i rozpoczęłam rozwijanie pasji! Bo w życiu nie chodzi o wykreowanie idealnej kariery, pnąc się po jej szczeblach, nie dostrzegając sensu...i. W życiu dążymy do spełnienia zawodowego, emocjonalnego i dzięki zdobytym doświadczeniom i pasji ofiarujmy cząstkę siebie innym! ;)

 Jestem zobowiązana wspomnieć, że każdy z Nas ma talent...może jeszcze nieodkryty przez kumulację codziennych obowiązków. Warto przeznaczyć kilka minut w ciągu doby na refleksję. Zatrzymaj się na moment. Posłuchaj siebie i poddaj się rozważaniu, co tak naprawdę jest najistotniejsze w życiu...TWOIM życiu, co daje Ci motywację do zmagania się z pojawiającymi się trudnościami i przywołuje chwile radości. Otwórz się na otaczające środowisko i Ludzi, Oni na pewno wskażą Ci drogę...Oni są wśród Nas, wystarczy podnieść wzrok i obserwować ;)

Kasia